Wszyscy jesteśmy geniuszami

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak optymalnie wykorzystać zasoby swojego umysłu przed zbliżającą się sesją egzaminacyjną

•    poznać techniki szybkiego zapamiętywania
•    nauczyć się skutecznie koncentrować w stresujących okolicznościach
•    zgłębić techniki relaksacji,

czyli jak uczyć się efektywnie, zapraszamy Cię na szkolenie

Wszyscy jesteśmy geniuszami

Szkolenie poprowadzi Dariusz Konarzewski - właściciel firmy NeuroNova.pl. Ekspert w dziedzinie komunikacji interpersonalnej i efektywnej nauki. Trener z ponad 13 letnim doświadczeniem w pracy z wybitnie uzdolnionymi uczniami. Mistrz Polski w szybkim czytaniu (2005 r.). Entuzjasta aktywnego trybu życia i nowych technologii. Jego największą pasją pozostaje innowacja pod każdą postacią. Uważa, że w każdym z nas tkwi geniusz, którego warto uwolnić.

Termin: 24 stycznia 2017 r., godz. 12-14
Miejsce: UKSW, ul. Wóycickiego 1/3 01-938 Warszawa, sala 1438                                                                 Organizator: Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego UKSW

Zgłoszenia zawierające imię i  nazwisko proszę przesyłać na adres k.ruminska@uksw.edu.pl

Szkolenie jest bezpłatne.