Warsztat: Internet jako narzędzie do wymarzonej pracy

Zastanawiasz się, gdzie szukać pracy w Internecie? W czym może pomóc profil na Goldenline? Jak dostać pracę przez Snapchata? Głodny wiedzy? Przyjdź na ten warsztat i zacznij odkrywać najlepsze oferty pracy!

W czasie spotkania:

- zdobędziesz wiedzę na temat wykorzystania serwisów społecznościowych do szukania pracy,

- poznasz wyszukiwarki ofert pracy i strony branżowe,

- dowiesz się, dlaczego warto lajkować strony na Fb, jak wykorzystać Snapchata do znalezienia pracy i   dlaczego warto wysłać CV do firmy, która nie szuka pracowników,

- poznasz sposoby na kształtowanie profesjonalnego wizerunku w Internecie

Termin:

27.03. 2017 r., w godz. 17.00-19.30

Miejsce:

Sala 1438, budynek 14, kampus przy ul. Wóycickiego 1/3

Kontakt/zapisy:

Wyślij zgłoszenie na adres: j.bargiel@uksw.edu.pl

Maila zatytułuj: Warsztat - internet.

W treści maila podaj:

• imię, nazwisko,
  • kierunek i rok studiów,
  • numer indeksu
  • nr telefonu

Zgłoszenia przyjmujemy do 21.03.2017 r.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Prowadzący:

Joanna Sobieska - coach specjalizujący się w obszarach career, work-life balance i life coachingu. Ukończyła studia magisterskie na kierunku socjologia na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i podyplomowe studia coachingu w Szkole Głównej Handlowej. Od kilku lat związana jest z branżą public relations i komunikacją.