CSiDZ podczas Dnia Otwartego i Dnia Studenta UKSW

Co łączy warsztaty umiejętności liderskich z coraz popularniejszymi escape roomami?

Możesz sam się przekonać już 18 maja w czasie Dnia Studenta UKSW!
Uczestnicy warsztatów stworzyli escape room, z którego wydostaną się tylko najbardziej zgrane zespoły. Czeka na Ciebie ekscytująca przygoda z intrygującymi zagadkami, sprawdzającymi jak dogadujesz się z innymi ludźmi w grupie. A to wszystko pod presją czasu.
Nie czekaj! Łap koleżankę lub kolegę i weź udział w zabawie. Dla zwycięzców czekają unikatowe nagrody!

Bo jak wiadomo - liderzy potrzebni od zaraz!!!
Pojęcie liderstwa w dzisiejszym świecie być może nie kojarzy się zbyt optymistycznie. Jednak w liderstwie nie chodzi o zdobycie podium dla siebie, ale o przyjęcie odpowiedzialności w taki sposób, aby życie innych mogło się zmienić. W takim razie kim oni są albo jak się nimi stać? Tego możesz się dowiedzieć na warsztatach umiejętności liderskich.

Czy warto? - Przyjdź i spytaj uczestników warsztatów :-)