Jak znaleźć i motywować wolontariuszy

Pracujesz w organizacji pozarządowej?

Fundacja Wspierania Rozwoju Realia Kariery zaprasza do udziału w projekcie „Zmieniaj świat na lepsze. Jak znaleźć i motywować wolontariuszy”.

Prowadzący: Piotr Kobyliński – trener z 20-letnim doświadczeniem, jeden z pierwszych Head Hunterów w Polsce, menedżer ds. szkoleń i rekrutacji w polskich i międzynarodowych korporacjach, odpowiedzialny za rozwój szkoleń i zespołu wolontariuszy w fundacji.

Szkolenia będą miały charakter praktycznych treningów. Oprócz części wykładowej, uczestnicy będą mieli możliwość trenowania rozmowy selekcyjnej, rozmowy oceniającej, dyskusji opartej na praktycznych studiach przypadków, wymiany doświadczeń.

• 4-5 sierpnia 2017 – rekrutacja trwa, są jeszcze miejsca
  • 26-27 sierpnia 2017 – rekrutacja trwa, są jeszcze miejsca

Godziny i lokalizacja: 9:30-17:30  Pracownia Duży Pokój, ul. Warecka 4/6 (wejście od Kubusia Puchatka) w Warszawie.
więcej informacji: