Bezpłatne lekcje j.angielskiego dla studentów

Zachęcamy wszystkich Studentów do skorzystania z bezpłatnych lekcji j.angielskiego on-line. Pozwolą one na określenie elementów wymagających poprawy w zakresie kompetencji językowych.

Kto może skorzystać z bezpłatnych lekcji?

Każdy Student UKSW. W każdym miesiącu 7 pierwszych osób, które wyślą do nas zgłoszenie, otrzyma możliwość skorzystania z 3 bezpłatnych lekcji j. angielskiego. Dostęp jest ważny przez 2 tygodnie. Student może tylko raz otrzymać pakiet bezpłatnych lekcji.

Jak i gdzie wysłać zgłoszenie?

Zgłoszenie należy przesłać mailowo na adres: konsultacje@uksw.edu.pl. W treści proszę podać: Imię, nazwisko, rok i kierunek studiów oraz numer telefonu.

W jakiej formie odbywają się lekcje?

Lekcje odbywają się z nauczycielem - native speakerem poprzez aplikację Skype.

Kto jest organizatorem zajeć?

Zajęcia organizowane sa przez szkołę językową Angielskaulica.pl.

Szkoła powadzi zajęcia on-line, "jeden na jeden" z native speakerem (nauczycielami są osoby dla których język angielski jest językiem urzędowo używanym w ich kraju, obecnie szkoła współpracuje na stałe 6 nauczycielami ). Szkoła jest czynna 7 dni w tygodniu, w godz. od 07:00 do 23:00. Zajęcia odbywają się na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu i aplikacji Skype (np. smartphone, laptop, tablet etc).

Szczegóły na: www.angielskaulica.pl

Informujemy, że wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne ze zgodą na przekazanie przesłanych danych osobowych przedstawicielom szkoły językowej Angielskaulica.pl w celu uruchomienia bezpłatnych lekcji.