UKSW Job Day

Zaproszenie na Targi Pracy UKSW Job Day

Serdecznie zapraszamy Państwa Organizację do udziału w UKSW Job Day, który odbędzie się na naszej Uczelni w dn. 18 kwietnia 2018 roku, w godz. 10.00-16.00.

UKSW jest wyższą uczelnią publiczną, której początki sięgają 1954 r. Aktualnie uczelnia kształci ponad
11 000 studentów i doktorantów na 37 kierunkach studiów.

Nasi studenci kształcą się w obszarach:

• nauk ścisłych na kierunkach takich jak m. in. biologia, inżynieria środowiska, ochrona  środowiska, chemia, fizyka, informatyka, matematyka
  • nauk społecznych na kierunkach takich jak m. in.: pedagogika, pedagogika specjalna, prawo, prawo kanoniczne, administracja, człowiek w cyberprzestrzeni, stosunki międzynarodowe, psychologia, politologia, praca socjalna, socjologia
  • nauk humanistycznych na kierunkach takich jak m. in.: filozofia, archeologia, historia, historia sztuki, ochrona dóbr kultury i środowiska, kulturoznawstwo, muzeologia, filologia polska, filologia włoska, teologia, dziennikarstwo i komunikacja społeczna

UKSW Job Day będzie dla Państwa szansą poznania naszych studentów i zaprezentowania im możliwości odbywania w Państwa Firmach praktyk, staży oraz zatrudnienia. Naszym celem jest umożliwienie Państwu dostarczenia studentom rzetelnych treści na temat efektywnego przygotowania się do procesu rekrutacji w Państwa Organizacjach oraz wymiany wzajemnych oczekiwań z potencjalnym pracownikami. Obecność na UKSW Job Day może stanowić opłacalną inwestycję, która zwróci się w postaci rekrutacji świetnych kandydatów na praktyki, staże i do pracy.

Udział Państwa Firmy w targach pracy jest bezpłatny. W ramach organizacji UKSW Job Day zapewniamy dla każdego z wystawców stół + 2 krzesła, w razie potrzeby – dostęp do elektryczności. W dniu targów można będzie przygotować swoje stoisko od godz. 8:00.

Prosimy o wyrażenie chęci uczestnictwa Państwa Firmy w targach poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dla Wystawcy dostępnego na stronie www.szkolenia.uksw.edu.pl . W razie pytań, prosimy o kontakt z Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego UKSW pod numerem 22 569-97-97.

Na zgłoszenia czekamy do 18 marca 2018 r.

Miło nam będzie gościć Państwa w naszej Uczelni.

prof. UKSW dr hab. Anna Fidelus – prorektor ds. studenckich i kształcenia
oraz zespół Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego UKSW