W poszukiwaniu nowego dorosłego ja

JEŚLI CHCESZ ODNALEŹĆ SIĘ W CHAOSIE ZMIAN ZWIĄZANYCH Z WKRACZANIEM W DOROSŁE ŻYCIE I NIE CHCESZ POGUBIĆ SZANS, KTÓRE NIOSĄ TE ZMIANY...

Fundacja C.E.L. zaprasza do udziału w zajęciach grupowych dla studentów i uczniów szkół policealnych pn. W poszukiwaniu nowego dorosłego ja.

W ramach 48 godzin zajęć będziemy zajmować się:

• Rozpoznawaniem i uznawaniem siebie jako osoby dorosłej.
  • Radzeniem sobie z lękiem przed przyszłością i niepowodzeniem.
  • Mierzeniem się z rozstaniami i ze stratami po ważnych sprawach zostawianych za sobą w przeszłości.
  • Nowymi wyzwaniami oraz szansami rozwojowymi nadchodzącymi wraz z samodzielnością i dorosłością.
  • Odkrywaniem przyjemności w braniu odpowiedzialności za siebie i swoje własne życie.
  • Radzeniem sobie ze stresem w zmianach rozwojowych.
  • Zaangażowaniem się w nowe życie z nowymi ludźmi.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie indywidualne.

Sprawdzisz wtedy, czy nasza propozycja jest dla Ciebie. Zgłoszenia przyjmujemy po numerem tel. 22 646 22 56.

Zaczynamy 20 lutego 2018, a kończymy najpóźniej w 8 kwietnia 2018.
Zajęcia będą odbywać się we wtorki w godzinach 17-20. Dodatkowo planujemy dwa spotkania weekendowe 3-4 marca i 7-8 kwietnia 2018 (sobota 10-18 i niedziela 10-17).

Zajęcia odbywają się w lokalu FUNDACJI C.E.L. na ul. Wiśniowej.

Udział w zajęciach jest nieodpłatny! :-)

Zadanie „Działania na rzecz młodych dorosłych (18-26 lat)” realizowane jest dzięki współfinansowaniu ze środków MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY