Projekt Cross EUWBA

Zachęcamy do udziału w realizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości projekcie CrossEUWBA.
Udział w projekcie mogą wziąć start-upy spełniające jedno z trzech kryteriów, tj.:

• jego założycielem jest kobieta
  •  jego managerem jest kobieta
  •  jego produkty/usługi skierowane są do kobiet.

Już 8 sierpnia 2018 r. dla uczestników programu CrossEUWBA organizujemy szkolenie, którego celem będzie zapoznanie uczestników z tematyką związaną z prowadzeniem własnego biznesu oraz przygotowaniem do pitch’u przed potencjalnymi inwestorami.
Szkolenie zostanie przeprowadzone przez uznanych ekspertów posiadających praktyczną wiedzę z zakresu omawianej tematyki. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się: Agnieszka Osytek, Tomasz Jabłoński oraz Michał Misztal.

Więcej informacji o szkoleniu

Aktualnie w ramach CrossEUWBA prowadzony jest nabór projektów, który zakończy się 20 sierpnia 2018 r. Spośród zgłoszonych wniosków w dniu 30 sierpnia 2018 r. panel ekspertów wybierze najlepsze start-upy, które będą miały okazję zaprezentować się podczas pitchingu w Warszawie 19 września 2018 r. Nie czekaj, wypełnij wniosek już dziś!

Więcej informacji o programie

W przypadku zainteresowania udziałem w programie lub udziałem w szkoleniach organizowanych przez PARP chętnie odpowiemy na pytania kierowane na adres: crosseuwba@parp.gov.pl