Warsztaty Umiejętności Liderskich

Menedżer, kierownik, lider – terminy często używane zamiennie, jednak różnią się w praktyce zarządzania. "Warsztaty Umiejętności Liderskich" pokazują różnicę i znaczenie roli lidera we współczesnym przedsiębiorstwie. Umiejętność precyzowania celów, wyznaczania kierunków działania, wartości, umiejętność planowania, organizowania, pozyskiwania informacji - tę wiedzę i kompetencje studenci mogą zdobyć na warsztatach. Dzięki wiedzy i praktyce zdobytej na szkoleniu, uczestnicy mają szansę stać się skutecznymi, pożądanymi dziś na rynku pracy liderami.
Celem zajęć jest rozwój predyspozycji do zarządzania i koordynowania zespołem, zdobycie wiedzy z zakresu planowania własnej pracy, organizowania efektywnych zebrań zespołu oraz poznanie narzędzi do motywowania pracowników. Podstawowe elementy mentoringu i coachingu oraz poznanie procesów grupowych będą przydatne zarówno w pracy lidera, jak i w każdej pracy zespołowej. Natomiast realne ćwiczenia strategii negocjacyjnych mogą się okazać przydatne nie tylko w przyszłej pracy menedżera, ale także w codziennym życiu.

Warsztaty trwają 60 godzin i kończą się zaliczeniem, a student otrzymuje 3 punkty ECTS.

_______________________________________________________________

OPINIE UCZESTNIKÓW

Były to najciekawsze zajęcia na uczelni. Nie tylko polegały na tym, by sprawdzić się jako lider. Można było sprawdzić, jakie ma się wady, zalety i kim się jest w grupie, poznać świetnych ludzi.

Ewelina, WUL 2011/2012

Świetne zajęcia, które w prosty i praktyczny sposób potrafią wytłumaczyć rolę i najlepsze cechy, kompetencje lidera.

Ada, WUL 2013/2014

Poprzez projekt "Uszyj karierę na swoją miarę" poznałem swoje zalety i wady. Poprzez feedback reszty zespołu dowiedzialem się, w czym jestem dobry, a nad czym muszę popracować. Ania poprzez swoje doświadczenie prowadzenia firm nadała zajęciom unikalny charakter. Polecam - to okazja na rozwój i zdobycie doswiadczenia, które jest cenione na rynku pracy.

Kamil, WUL 2011/2012

Zajęcia pozwoliły mi zdobyć wiele nowych umiejętności. Sposób, w jaki się to dokonywało, tzn. praktyka i bezpośredni kontakt z prowadzącą, jest nie do przecenienia. Takie zajecia pozwalają również wypróbować zdobytą podczas studiów wiedzę w warunkach warsztatowych. Polecam gorąco.

Magdalena, WUL 2011/2012

Warsztaty są zajęciami praktycznymi, a wiedzę na nich zdobytą można wykorzystać w późniejszej pracy zawodowej. Pozwalają zdobyć nie tylko umiejetności, które są niezwykle przydatne w poszukiwaniu wymarzonej pracy, ale ujawniają i rozwijają talenty, które są w nas ukryte. Łączą naukę i dobrą zabawę. Pozwalają odszukać własną drogę zawodową. WUL są dla każdego, kto stawia na swój własny rozwój. Polecam!!!

Uczestnik, WUL 2011/2012

Warsztaty to ciekawa forma spędzenia wolnego czasu i poznania swoich mocnych i słabych stron, przez co wiadomo, nad czym trzeba jeszcze popracować. Zajęcia są interesujące i dają możliwość rozwoju. Można tu poznać ludzi, którzy tak samo jak ja pragną zainwestować w siebie.

Dominika, WUL 2011/2012

Warsztaty prowadzone przez Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego to genialne połączenie zdobywania umiejętności i dobrej zabawy.

Ewelina, WUL 2011/2012

Warsztaty umiejętności liderskich sa unikalną możliwością rozwoju osobistego, formowania siebie. (...)

Marcin, WUL 2011/2012

Bardzo polecam udział w warsztatach. Wiedza, jaką można zdobyć - zwłaszcza praktyczna - stanowi wymierną korzyść, którą można wykorzystać nie tylko na studiach, ale przede wszystkim po nich.

Paulina, WUL 2013/2014

Zajęcia zwróciły mi uwagę na wązne kwestie: ludzi i współpracę z nimi. To niezwykle ważne, zeby w tak aktywny sposób uczyć się współpracować z ludźmi.

Klaudia, WUL 2014/15

Bardzo fajne zajęcia, super zadania na zajęciach. Ciekawe pomysły prowadzącej. Wydaje mi się, że jeden projekt to trochę mało. Mogło być ich więcej, ale mniejsze. Tak czy siak, ogólnie wrażenie bardzo dobre.

Anna, WUL, 2014/15

Uczą współpracy, słuchania i negocjacji oraz rozwiązywania konfliktów, czyli tego, z czym spotykamy sie w życiu.

Marcin, WUL, 2014/15