AU PAIR

Biuro Karier zaprasza na spotkanie z Ambasadorką Programu Au Pair!

Chcesz uczyć się za granicą, podróżować, poznać ciekawych ludzi, nowe języki oraz zdobyć doświadczenie zawodowe? Wyjedz z nami do USA!

Program Cultural Care Au Pair w USA to wymiana kulturowa. Przez cały rok masz możliwość
pracować jako opiekun/ka do dzieci, studiować i podróżować jako au pair w Stanach
Zjednoczonych. Staniesz się częścią starannie dobranej amerykańskiej rodziny goszczącej,
pomożesz im w wychowywaniu dzieci jednocześnie stale doświadczając amerykańskiego stylu
życia i poznając amerykańską kulturę.

Przyjdź na bezpłatne spotkanie informacyjne z byłą Au Pair, które odbędzie się 17 marca (poniedziełek) o godz.13.00 w bud. nr 15 w sali 1526 i dowiedz się więcej.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie zgłoszenia na adres k.musial@uksw.edu.pl z dopiskiem w temacie Au Pair.

szczegóły na stronie www.bk.uksw.edu.pl oraz www.culturalcare.pl