Sekcja Rozwoju Osobistego KNSP UKSW zaprasza

W imieniu Sekcji Osobistego Rozwoju Koła Naukowego Studentów Psychologii UKSW zapraszamy na cykl spotkań ze specjalistami z Kliniki psychologiczno - psychiatrycznej PsychoMedic!

Jeżeli chcesz poznać tajniki budowania dobrych relacji, a także dowiedzieć się więcej na temat depresji oraz jak sobie z nią radzić, to wydarzenie będzie do tego idealną okazją.

Już 30.11.2017 na kampusie UKSW przy ul. Wóycickiego 1/3 będziecie mieli okazję bezpłatnie uczestniczyć w wykładzie prowadzonym przez psycholog mgr Joannę Sekułę oraz psychiatrę dr Michała Piotrkowicza.
W ramach wydarzenia odbędą się 2 spotkania:
1. Miej wpływ na swoją przyszłość - pewność siebie i budowanie dobrych relacji (godz. 16:00)
2. Depresja - instrukcja obsługi dla studenta (godz. 17:00)

Po każdym wystąpieniu przewidziany jest również czas na dyskusję.

Wykład "Miej wpływ na swoją przyszłość - pewność siebie i budowanie dobrych relacji" poprowadzi mgr Joanna Sekuła - psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny z 10-letnim stażem zawodowym, natomiast wykład "Depresja - instrukcja obsługi dla studenta" poprowadzi dr Michał Piotrkowicz - lekarz specjalizujący się w psychiatrii dorosłych, pełniący zaszczytną funkcję członka zarządu Oddziału Warszawskiego Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

PsychoMedic jest siecią klinik istniejącą wiele lat na rynku polskim. Ma 5 filii na terenie Warszawy. Od lat cieszy się popularnością oraz licznym gronem zaufanych klientów. Pracownicy PsychoMedic to starannie dobrani, wykwalifikowani specjaliści. To przede wszystkim psychoterapeuci, psychologowie, ale również psychiatrzy, neurologowie, seksuologowie, czy endokrynologowie.

Spotkanie odbędzie się w budynku 21, sala 205 (II piętro).

Wydarzenie jest bezpłatne.
Jeżeli chcesz wziąć udział w wydarzeniu prosimy jedynie o wypełnienie formularza zgłoszeniowego:
https://goo.gl/forms/KXawadSOshA1wFTz1

Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona.

Copyright © 2019 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach meds us