DZIEWCZYNY W NOWYCH TECHNOLOGIACH

 

 

PROJEKT SPOŁECZNY
„DZIEWCZYNY W NOWYCH TECHNOLOGIACH”

 

 

 

 

 

 

 

Organizator:

Urząd Komunikacji Elektronicznej – nowoczesna instytucja administracji publicznej, która reguluje funkcjonowanie rynków: telekomunikacyjnego i pocztowego. Zajmuje się także gospodarką zasobami częstotliwości i numeracji, inwentaryzacją infrastruktury, nadzorem rynku urządzeń telekomunikacyjnych oraz cyfrowymi transmisjami radiofonicznymi i telewizyjnymi.

Misją Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej jest zapewnienie społeczeństwu polskiemu dostępności nowoczesnych usług telekomunikacyjnych i pocztowych
z zachowaniem przejrzystości i efektywnej komunikacji działań Urzędu.

Wizją Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej jest pełnienie roli profesjonalnego regulatora odpowiadającego wymaganiom zmieniających się rynków efektywnie komunikującego swoje cele i narzędzia potrzebne do ich osiągnięcia.

 

Informacje o Partnerach i Patronach

 

Partnerzy biznesowi:

 

 1. CISCO Poland;
 2. SAS Institute;
 3. Sygnity;
 4. Motorola Solutions Polska;
 5. Microsoft Polska;
 6. TVP SA;

 

 

 

Partnerzy edukacyjni:

 

 1. Politechnika Warszawska;
 2. Wojskowa Akademia Techniczna;
 3. Politechnika Wrocławska;
 4. Akademia Górniczo-Hutnicza;
 5. Politechnika Krakowska;
 6. Politechnika Rzeszowska;
 7. Politechnika Gdańska;
 8. Politechnika Częstochowska;

 

Patronat Honorowy Pierwszej Damy RP, Anny Komorowskiej.

 

Patronaty Medialne:

 

 1. TVP SA;
 2. Radio Kraków
 3. Kurier Lubelski
 4. Naszemiasto.pl
 5. Computerworld;
 6. Gazeta Finansowa;
 7. Newseria
 8. Centrum Mediów Studenckich AGH

 

Informacja o konkursie o staż w ICT

 

Konkurs jest przeprowadzany raz do roku w kolejnych edycjach – w dniach od 15 marca do 30 kwietnia. Jego głównym organizatorem jest Urząd Komunikacji Elektronicznej, wspierany przez Partnerów projektu, którzy są jednocześnie fundatorami nagród – staży w firmach ICT.

 

 

Dla kogo?

Konkurs ma charakter otwarty i jest skierowany do studentek co najmniej II roku  studiów pierwszego stopnia i jednolitych studiów magisterskich, oraz wszystkich studentek studiów drugiego stopnia, realizowanych w formie studiów stacjonarnych, jak i niestacjonarnych, na kierunkach studiów z zakresu następujących nauk technicznych: telekomunikacji, informatyki i elektroniki.

 

Zasady

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest dopełnienie formalności wymaganych przez organizatora, a zawartych w regulaminie konkursu, a także rozwiązanie zadania informatycznego, przygotowanego przez jednego z fundatorów stażu, firmę z sektora ICT.

 

Nagroda

Nagrodą w konkursie jest otrzymanie minimum 3-mięsięcznego stażu w wybranej firmie partnerskiej. Warunki odbywania stażu, w tym termin jego rozpoczęcia i wynagrodzenie, są ustalane indywidualnie w umowie zawartej pomiędzy fundatorem nagrody a Laureatką konkursu.

WIĘCEJ NA : http://www.uke.gov.pl/konkurs-edycja-2014-r-13399

Copyright © 2019 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach meds us