Pierwsze kroki w budowaniu marki osobistej na rynku pracy

23 maja 2014 r. w godz. 10-17 zapraszamy na jednodniowe warsztaty

Wszystkich uczestników zapraszamy do dialogu i dyskusji, której celem będzie odkrywanie możliwości świadomego kształtowania własnej marki na rynku pracy. Warsztat pozwoli przyjrzeć się sobie, zobaczyć własne motywacje, zasoby i potencjał. W trakcie warsztatu będziemy pracować na silnych stronach, zastanawiając się nad tym czego oczekuje rynek i jaką wartość my możemy zaoferować. Porozmawiamy o różnych modelach kariery i o tym jak ważne jest szukanie pracy, która jest w zgodzie z nami. Wymienimy się doświadczeniami na temat aktywności rozwijających nasze kompetencje i budujących wartość marki osobistej na rynku pracy.

 

Będziemy dużo rozmawiać, dzielić się doświadczeniami

i inspirować się nawzajem J

 

 

Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenia na adres

s.byszewska@uksw.edu.pl

w tytule prosimy podać nazwę warsztatu

oraz swój telefon, kierunek i numer albumu/indeksu w treści

 

Warsztat poprowadzą

Agnieszka Bieniak Jest starszym menedżerem działu zarządzania zasobami ludzkimi w Grupie Pracuj S.A., certyfikowanym coachem (Erickson Professional Coach) i trenerem. Występuje na konferencjach skierowanych do branży HR oraz pisze artykuły do prasy i wypowiada się w charakterze eksperta z obszaru HR. Od kilkunastu lat tworzy i rozwija działy zarządzania zasobami ludzkimi w firmach o różnych kulturach organizacyjnych. Ma doświadczenie w wypracowywaniu i wdrażaniu rozwiązań, wspierających rozwój i efektywność organizacji. Skutecznie wdraża procesy rekrutacji, oceny i rozwoju pracowników, modele kompetencji oraz rozwiązania informatyczne, wspomagające zarządzanie personelem. W bieżącej pracy zwraca szczególną uwagę na komunikację i employer branding,wykorzystując narzędzia i podejście marketingowe. Jako menedżer działu HR prezentuje holistyczne i coachingowe podejście do rozwoju pracowników.

W 2010 roku zainicjowała w Grupie Pracuj projekt budowy zaangażowania pracowników, po którym firma w trzech kolejnych latach otrzymała tytuł „Najlepszego Pracodawcy” w badaniu zaangażowania, prowadzonym przez firmę Aon Hewitt. W 2013 roku Agnieszka zajęła 2 miejsce w konkursie Play Top HR Manager.

Magdalena Marczakiewicz

Pracuje w agencji reklamowej IQ Marketing na stanowisku PR i CSR Manager, wspiera rozwój wolontariatu pracowniczego na polskim rynku, gra w amatorskim teatrze i pomaga. Ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie PR, marketingu i reklamy. Na co dzień zajmuje się komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna firmy, współpracuje z dziennikarzami, teamami kreatywnymi oraz przedstawicielami biznesu i organizacji pozarządowych. Koordynuje projekty wizerunkowe, marketingowe i społeczne. Ma na swoim koncie wiele projektów zrealizowanych wspólnie z organizacjami pozarządowymi i placówkami oświatowymi, w tym projekty, które otrzymały nagrody w konkursach polskich i europejskich. Jej misja jest popularyzowanie idei zaangażowania społecznego wśród polskich przedsiębiorstw oraz budowanie mostu umożliwiającego dialog miedzy biznesem, a organizacjami pozarządowymi. Chętnie dzieli się swoja wiedza, prowadzi szkolenia i zachęca innych do działania. Jednym z jej haseł przewodnich jest cytat Antoine de Saint-Exupéry „Być człowiekiem to właśnie być odpowiedzialnym (...) To czuć, kładąc swoja cegiełkę, się bierze udział w budowie świata”.

 

Copyright © 2019 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach meds us